Heslování nicků na serveru

Heslování nicků na serveru

Příspěvekod B3N4K v 1.7.2011 00:29

Důležitou věcí na serveru, která zároveň umožňuje funkce hry jako třeba aukce, obchodování, nebo crafting je založena na heslování nicku.
Každý hráč, který chce plně využívat všech funkcí hry a zároveň chce mít účet zabezpečený, aby za něj nemohl hrát nikdo jiný, nebo mu třeba někdo cizí sebrat herní věci či peníze, tak by si měl svůj účet zaheslovat.

Přeinstaloval jsem Counter Strike / chci se připojit z jiného počítače a nemůžu se připojit na server. Co se děje?!
Protože heslo, které sis vytvořil je uloženo u tebe v počítači (konkrétně přímo v konfiguraci hry), tak po přeinstalování hry, nebo při pokusu připojit se na server z jiného počítače nepůjde.
Nejdříve si musíte heslo nastavit i na tomto PC.
Toto se dělá příkazem, který vložíme do konzole. Příkazt vypadá následovně:
Kód: Vybrat vše
setinfo "_bpXXX" "???"

Kde místo ??? napíšeš své heslo, které sis nastavil.
A kde místo XXX napíšeš PRVNÍ 3 ZNAKY z tvého nicku (pozor, je důležitá i velikost písmen!)
Příklad: Můj nick je B3N4K a heslo mám kravata:
setinfo "_bpB3N" "kravata"
Příklad 2: Můj nick je .:!*[SuP3R /<=>\ H4X0R]*!:. a heslo mám briketa:
setinfo "_bp.:!" "briketa"
Příklad 3: Můj nick je XP Master a heslo mám repracek:
setinfo "_bpXP " "repracek"
Příklad 4: Můj nick je P A S E R A K a heslo mam payday:
setinfo "_bpP A" "payday"

Heslo jsem si nastavil ale příště když jsem se chtěl připojit, tak mě to vždy vykoplo!
Protože v době kdy jste si nastavovali heslo jste měli plný config, heslo se k vám do PC nemohlo uložit.
Postupujte podle tohoto návodu:
1) Vypni CS
2) Jdi do složky kde máš CS nainstalované (pokud jsi steam tak C:\Program Files\Steam\steamapps\<tvuj login>\counter-strike\cstrike\ ---- Pokud NS, tak asi neco jako C:\Program Files\Counter-Strike-NS\cstrike\ nebo C:\Program Files\Valve\cstrike\)
3) Nachází se zde soubor s názvem "config.cfg" - tento soubor NEMAŽ, prostě ho někam přesuň. nesmí být v té složce, musíš ho někam přesunout, kde ho později najdeš (budeme ho ještě potřebovat).
4) Nyní zapni CS. Pak zapni konzoli a do konzole vložsetinfo podle postupu o otázku výše. Bude to něco ve tvaru
setinfo "_bp???" "?????"
7) Vypni CS
8) Jdi zase do složky kde máš nainstalovaný CS a vrať tam ten soubor co jsi předtím přesunul (config.cfg)
9) Hraj ! ;-)

K čemu je mi dobré zaheslovat si nick?
Má to hned několik výhod:
  • Budeš moci plně využívat všech funkcí hry
  • Budeš se moci účastnit aukce, obchodovat, vytvářet nové itemy a účastnit se všech akcí a soutěží
  • Tvůj účet nebude moct být odstraněn při pravidelné každodenní (automatické) čistce neaktivních účtů
  • Budeš mít zabezpečený herní účet a nikdo jiný než ty za něj nebude moct hrát
  • Nikdo jiný než ty nebude moct cokoliv dělat s tvými věcmi, penězi apod.

Jak si zahesluju svůj nick?
Zaheslování nicku je skutečně snadná záležitost. Kdykoliv kdy jsi ve hře a hraješ (nebo jsi právě mrtvý), tak napiš do chatu následující:
Kód: Vybrat vše
/heslo ???

Kde místo ??? bude tvé tajné heslo.
Heslo nesmí být kratší než 5 znaků a delší než 10 znaků. Může obsahovat pouze písmena a číslice, žádné mezery.
Příklad: Chci si nastavit jako heslo slovo kabriolet. Do chatu ve hře napíšu:
/heslo kabriolet

Zahesloval jsem si nick a když se připojím, nechce to po mě zadat heslo. Mám účet zabezpečený?
Ano, i když se tě to po připojení neptá na heslo, tvůj účet je zabezpečený.
Na heslo se tě to neptá, protože heslo máš uložené u sebe v počítači a místo toho aby jsi ho psal pokaždé když si chceš zahrát, tak nám ho tvůj počítač vždy automaticky pošle za tebe.

Zahesloval jsem si nick a pořád se nemůžu připojit na web.
Nejdříve prosím zkontroluj, že své herní jméno zadáváš PŘESNĚ stejné jako máš ve hře. Je důležitá i velikost písmen!
Například pokud máš přezdívku "VelkY AlojZ", musis to zadat přesně! Pokud bys zadal třeba "velky alojz", nefungovalo by to!
Proto pokud máš přezdívku třeba .:!*[SuP3R /<=>\ H4X0R]*!:., musíš se také přihlašovat přesně s touto přezdívkou! Tzn do přihlašovacího políčka zadáš na chlup stejnou věc! I sebemenší změna (např. v mezeře) by znamenala neúspěch!

Zahesloval jsem si nick a pořád se nemůžu připojit na fórum
Fórum není s herním systémem propojené. Aby jsi mohl diskutovat na fóru, musíš se zaregistrovat.
Registrace je snadná, je zdarma a zabere ti jen pár minut ;-)

Jak si můžu změnit heslo?
Heslo si změníš úplně stejně jako kdyby sis chtěl heslo nastavit. Přijdeš do hry a napíšeš do chatu /heslo ??? kde místo ??? je tvé heslo. Více viz výše.

Jak si můžu zrušit heslo?
Zrušit heslo si nemůžeš.

V případě jakýchkoliv dalších otázek, ptejte se v tomto příspěvku ;-)
B3N4K
Site Admin

Re: Heslování nicků na serveru

Příspěvekod Seven days v 5.7.2011 15:20

Može sa stať, že to heslo bude až príliš dlhé? Máš to nejako obedzené tú dĺžku hesla? že v hre ti to normálne zobere a keď sa chceš napojiť ti konzola povie, že info o jeho prekročení.
Seven days

Příspěvekod B3N4K v 5.7.2011 15:43

já jsem si dal 15ti místně a nic se mi nestalo.. Omezení je 10 znaků, takže delší než 10 stejně nedáte.
Nezáleží na délce hesla, ale jak máte obsazené setinfo.. Pokud už ho máte plné, nebude fungovat ani heslo o dvou znacích (protože prostě ani na ty 2 znaky už není místo).
Nejlepší možnost jak 100% zaručit že jakkoliv dlouhé heslo bude fungoat je postup:
1) Vypni CS
2) přejmenuj svůj config na něco jiného (např z config.cfg na cokoliv.bak)
3) Zapni CS a pripoj se na server
4) Nastav si heslo jakkoliv dlouhe chces
5) vypni CS, vrat zpet config (prejmenuj na puvodni nazev)
A hraj ;-) Tento postup zatučí, že setinfo nebude přeplněné protože jste spustili cs s defaultním nastavením bez cfg. A když pak cfg vrátíte, vaše nastavení zůstane a heslo taky ;-)
B3N4K
Site Admin

Příspěvekod OWNAGER v 30.9.2011 21:10

Už jsem to nekolikrát zkoušel ale i tak to nefunguje config jsem dal na plochu udelal to heslo a pak jsem to tam zase vrátil a nic se nestalo.
OWNAGER

Příspěvekod B3N4K v 30.9.2011 21:22

Znáš své heslo 100% správně? Zkus se s ním přihlásit na úvodní straně přes přihlšovací formulář aby sis potvrdil že to máš správně.

+ napis co presne davas do konzole (akorat vynech tve heslo z toho - nahrad ho treba otaznikama nebo necim)
Musis neco delat spatne, zkusime dojit na to co ;)
B3N4K
Site Admin

Příspěvekod OWNAGER v 1.10.2011 11:26

No já jsem napsal do konzole setinfo_bpOWN SSS (místo SSS je moje heslo ) a udělal se mi nový config a nevim co udelat s ním a heslo je 100% správně.
OWNAGER

Příspěvekod B3N4K v 1.10.2011 11:33

1) v setinfu nemas uvozovky, ty silne doporucuju:
setinfo "_bpOWN" "SSS"
2) Nemas mezeru za setinfo
misto
setinfo_bpOWN
setinfo _bpOWN
dodrz presne nasledujci postup:
1) Vypni CS
2) Jdi do složky kde máš CS nainstalované (pokud jsi steam tak C:\Program Files\Steam\steamapps\<tvuj login>\counter-strike\cstrike\ ---- Pokud NS, tak asi neco jako C:\Program Files\Counter-Strike-NS\cstrike\ nebo C:\Program Files\Valve\cstrike\)
3) Nachází se zde soubor s názvem "config.cfg" - tento soubor NEMAŽ, prostě ho někam přesuň. nesmí být v té složce, musíš ho někam přesunout, kde ho později najdeš (budeme ho ještě potřebovat).
4) Nyní zapni CS. Pak zapni konzoli a do konzole vložsetinfo podle postupu o otázku výše. Bude to něco ve tvaru
setinfo "_bpOWN" "SSSSS"
5) Vypni CS
6) Jdi zase do složky kde máš nainstalovaný CS a udělen následující:
6a) Smaž config.cfg co se tam nově udělal
6b) vrať tam ten soubor co jsi předtím přesunul (config.cfg)
10) Hraj ! ;-)
B3N4K
Site Admin

Příspěvekod DjHesso v 13.11.2011 19:23

Ja to same omg delam to stim configem asi 4x a porad to nejde achjo uz sem byl nak 38
DjHesso

Příspěvekod B3N4K v 13.11.2011 19:45

dodržuj přesně postup a nemůýeš mít problém:
1) Vypni CS
setinfo "_bpDJH" "SSSSS"
kde místo SSSSS bude tvé heslo
5) Vypni CS
6) Jdi zase do složky kde máš nainstalovaný CS a udělej následující:
6a) Smaž config.cfg co se tam nově udělal
6b) vrať tam ten soubor co jsi předtím přesunul (config.cfg)
10) Hraj ! ;-)
B3N4K
Site Admin

Příspěvekod Sheeeee v 9.4.2012 20:51

čau všichni..Právě sem si přeinstalovala Csko,protože to starý mi už nešlo a na starém csku jsem také neměla heslo !! Nevím jakto,ale neměla jsem ho,pamataju si že jsem ho nezadávala (NIKDY) no..Ale staré csko mám odinstalované a jsem na to novém,jenže co se nestane chci se připojit na váš server a najednou mi to napíše že jsem KICKED A ŽE MÁM PŘEJÍT SEM..Jenže nevím si rady :( Admine Pomůžeš mi prosím ?
Sheeeee

Příspěvekod .:PRO*HEAD*SHOOT:. v 9.4.2012 21:00

Ne heslo na csko, ale na server.Jak si začínala tak si musela napsat: /heslo ???
Na ůvodní stránce od Bojovek, v pravo na hoře jak zadáš Nick a heslo, tak to heslo napiš do console.
.:PRO*HEAD*SHOOT:.

Příspěvekod Mr. Vita v 1.9.2012 22:22

Dobry den. Hral som cs 1.6 patch 36*, ale niejako sa my nepacil. Tak som stiahol nove cs a tiez patch.
No teraz, ked sa pripojim na server pise ze mam ist na vasu stranku, a tu zas pise ze si mam urobit heslo,
ked prave hram vas server. No ale ja sa na server nemozem pripojit. Ako to mam urobit ?? :D :D
Vopred dakujem.
Mr. Vita

Příspěvekod B3N4K v 1.9.2012 23:26

Vse potrebne je v tomto topicu na zacatku. Nez se budes ptat, cti aspon velkym pismem nadpisy a pak prislusny text k nim - bude te zajimat text z prvního příspěvku tohoto topicu s nadpisem "Přeinstaloval jsem Counter Strike / chci se připojit z jiného počítače a nemůžu se připojit na server. Co se děje?!"
B3N4K
Site Admin

Příspěvekod WalleForest v 3.11.2012 08:30

bil si odpojen zo serveru.
duvod kicked."Jdi na www.bojovky.cz/hesla"
prosim vas neustale ma nmechce pripojit na server neviem co s tim pišem všade o unban nechce ma pripojit na server napise mi toto prosim vas robte s tim niečo.
WalleForest

Příspěvekod WalleForest v 3.11.2012 11:12

NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.2:27015
Connecting to 178.150.21.155:28000...
Connecting to 80.78.146.230:27015...
Connection accepted by 80.78.146.230:27015
Info string length exceeded
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 123